Witamy w naszym nowym sklepie !
Witamy w naszym nowym sklepie !
Koszyk 0

O nas

Sklep „Dobra Psychoterapia” prowadzony jest wyłącznie przez psychologów, pedagogów i aktywnych zawodowo psychoterapeutów, co ma na celu zagwarantowanie Państwu odpowiednio wysokiego poziomu merytorycznego.

Naszym celem jest umożliwienie specjalistom, zajmującym się psychologią, pedagogiką i szeroko rozumianą terapią, dotarcia do bogatej oferty filmów szkoleniowych, stanowiących inspirację i dającą możliwości rozwoju zarówno zawodowego, jak i osobistego.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce filmów wydawanych przez Psychotherapy.Net. Nieustannie pogłębiamy współpracę z Wydawcą oraz tłumaczymy listy dialogowe na język polski, aby treści zawarte w filmach mogły zostać przyswojone przez szerokie grono odbiorców.

Naszym głębokim przekonaniem jest, że film jako materiał szkoleniowy jest w stanie przekazać bogactwo treści, niemożliwe do przekazania wyłącznie za pomocą słowa pisanego.

Dla wykładowcy, filmy o psychoterapii stanowią wspaniałe źródło inspiracji dydaktycznej. Są niezwykłym ułatwieniem dla osoby prowadzącej zajęcia, gdyż oferują nie tylko pasjonującą treść, ale zawierają również gotowy podręcznik szkoleniowy zawierający przykładowe warsztaty, które można poprowadzić w oparciu o kanwę filmu. Podręcznik ten zawiera też pytania do dyskusji poszerzające rozumienie materiału filmowego oraz przykładowe testy.

Wyznacza to nowy standard w nauczaniu psychologii i psychoterapii.


Dla instytucji zajmujących się pomaganiem drugiemu człowiekowi, filmy szkoleniowe stanowią najtańszy sposób podnoszenia kwalifikacji pracujących w nich specjalistów, dostarczając im aktualnej wiedzy. Otwierają również możliwości prowadzenia multimedialnych szkoleń dla pracowników innych placówek lub też dla swoich klientów i podopiecznych.

Zapraszamy do zapoznawania się z naszą ofertą pakietów dla instytucji.


Dla studentów jest to rzadka okazja zobaczenia wielkich postaci podczas pracy, zamiast poznawania ich wyłącznie za pomocą ograniczonego w przekazie medium, jakim jest słowo pisane.

Wykorzystanie filmu jako pomocy edukacyjnej zaangażuje studentów w żywe, pełne emocji dyskusje na poruszane tematy.

Osoby, które nie są zawodowo związane z psychologią, pedagogiką lub terapią, ale są zainteresowane tymi zagadnieniami, z pewnością znajdą coś dla siebie. Wierzymy, że również niektórzy pacjenci/klienci korzystający z naszej pomocy mogą odnieść korzyść terapeutyczną z obejrzenia niektórych z naszych pozycji.

W razie problemów ze znalezieniem filmu odpowiadającego Państwa potrzebom, prosimy o zadawanie pytań. Doradzimy w ciągu 24 godzin.

Zaprasamy serdecznie do przeglądania zasobów naszego sklepu.